Rzeczywisty język z trzydziestu sześciu Ścieżek Pegaza jest faktycznie przymocowany do górnej części obuwia w drugim oczku wstążek. Odkryłem, że ta szczególna cecha stała się dużą korzyścią, ponieważ unikała prawdziwego języka, ponieważ wślizgiwała się lub nawet dziwnie siedziała na mojej osobistej stopie. Rzeczywisty język obejmuje cieńszą konstrukcję w porównaniu do wszystkich butów Nike Zoom Winflo 6 tych innych topów, które dostarczyły wystarczająca amortyzacja dla tego, co najlepiej kojarzy się z moimi osobistymi stopami, bez uciążliwych odczuć. Ponieważ uwielbiam łączyć moje obuwie osobiste dość ograniczone, zwykle mamy trudności z masowaniem koronek od najlepszych związanych z moimi osobistymi stopami, a także tworzeniem ciepłych miejsc. Dowiedziałem się, jak Pegasus trzydzieści sześć Ścieżek tego nie zrobił, podobnie jak buty Nike Blazer Mid podczas 50-kilometrowego działania w nich, absolutnie nie było gorących punktów na górze związanych z moimi osobistymi stopami, a nawet gdzie indziej dokładnie tam, gdzie miało miejsce masowanie. Podeszwa środkowa i wyściółka Strona internetowa Nike nie zawierała wielu ram, jeśli chodzi o to, czego można oczekiwać w amortyzacji, a także podeszwy środkowej obuwia, poza tym, że pianka Cushlon miękko amortyzuje twoje stopy, oferując zachęcające buty Nike M2K TEKNO , więc dotarłem do środka bez żadnych oczekiwań związanych z tym, jak może wyglądać faktyczna podeszwa środkowa i wypełnienie. Po mojej pierwszej osobistej operacji w obuwiu, doświadczyliśmy, że Pegasus trzydzieści sześć Ścieżek zapewniał wystarczającą amortyzację w odniesieniu do codziennych instrukcji bez konieczności bycia oburzającym i nieskutecznym. Często używamy obuwia z mniejszą poduszką, dlatego Trzydzieści Sześć Ścieżek Pegaza miało rację w górę mojej osobistej ulicy. Rzeczywista amortyzacja około trzydziestu sześciu Ścieżek Pegaza była silniejsza niż się spodziewaliśmy; faktyczna mocniejsza podeszwa środkowa stworzyła faktyczne obuwie, które naprawdę czuje się żywe i skuteczne na znacznie mniej wyspecjalizowanych ścieżkach. To naprawdę nie jest w żaden sposób luksusowe obuwie, jednak dla mnie w butach Kobe IV Protro Wizenard jest wystarczająca amortyzacja, aby uzyskać delikatniejsze efekty, szczególnie podczas dłuższych operacji. Maddie Hart ocenia rzeczywistą Nike Atmosphere Move Pegasus trzydzieści sześć ścieżek w odniesieniu do bólu Maddie Hart działająca w ramach Buty Nike Blazer MID polska Nike Atmosphere Move Pegasus trzydzieści sześć Path, Gunnison, COMPANY. Zdjęcie przez Katie Lyons.
Be the first person to like this.